Day 69-75

Posted on

Grēku plūdi veselu nedēļu…

Kad nosvēros 69. dienā, tad sestdiena pagāja ar staigāšanas zīmi un ieturēšanos. Tad vakarā, ar tukšu vēderu aizgāju pasēdēt ar draugiem. Slikta doma! Noturējos kādas četras stundas un tad norāvos kārtīgi – gaļa, siers un siera salāti. Nākamajās dienās staigāju uz nebēdu. Un atkal grēkoju.

18. novembrī ar sievu izbraucām uz Rundāles pili, izstaigājām un atcerējāmies Vīni. Viss tik ļoti līdzīgi, un sajūtas tādas pašas – karaliskas. Ir patīkami, ka cilvēki ir spējuši atjaunot tādas vēsturiskas vietas. Pēc tam vakaru pavadījām Mazmežotnes muižā. Lai gan vakarā iebraucām ar tumsu, no rīta bijām visai pārsteigti cik ļoti tuvu esam Mežotnes pilij, kur pavadījām mini medusmēnesi.

Vieta ir noteikti pasakaina, kur ieteiktu aizbraukt pavadīt īpašus vakarus, kā arī vienkārši izrauties no ikdienas. Arī SPA bija tā vērts. Brokastīs Mazmežotnes muižā grēkoju ar bekonu un siermaizēm. Lai gan uzreiz izstaigājām, tomer smaguma sajūta nepameta vēl ilgi.

Atgriežoties Rīga, uzreiz gāju savu lieo apli, kurā klausījos interesantu Joe Rogan sarunu ar Yale profesoru par Covid. Saturīgākā saruna par šo tēmu, ko vispār esmu dzirdējis.

Piektdienas rīts sākās ar kāpšanu uz svariem, kas rādīja 107.2 kilogramus. Biju pārsteigts, jo grēkots tika daudz, bet tajā pašā laikā, staigāju vismaz 50 kilometrus nedēļā. Nākamā nedēļa noteikti tiks ielikta atpakaļ grožos, lai rezultāts uzlabotos straujāk. Palicis ir pavisam nedaudz, un beigas būs kā fotofinišs. Pēdējās dienās būs arī četrdesmit astoņu vai septiņdesmit divu stundu gavēnis, kurā varēs lietot tikai ūdeni un kafiju bez piena. Vēl neesmu izlēmis. Lai kā arī nebūtu, būs jautri galu galā 🙂

Noslēgumā gribētu padalīties ar vēl vienu Joe Rogan podkasta sēriju, kurā NYU profesors runāja par mūsdienu atkarībām, kuras nav saistītas ar alkoholu vai narkotikām. Dudz tika runāts par telefoniem un videospēlēm. Tik aizraujoši un ātri paskrēja saruna, kurā daudz uzzināju. Tiešām noderīgi!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s