Day 38 and 39

Posted on

Kā es gaidīju darba nedēļas beigas!

Ir nedēļas, kuras paskrien nemanot, un ir nedēļas, kurās otrdienā Tev jau liekas, ka ir ceturtdiena. Šīs nedēļas daudzās stundas lika par sevi manīt jau visai agri. Arī visa nedēļa tika strādāta no mājām, kas mudināja vairāk nodarboties ar fiziskām aktivitātēm. Staigāju cik varu pa vakariem. No rītiem vingrošana, kas kļūst nu jau par darba dienas rituālu. Nogurums ir uzkrājies, un ir nepieciešams uzlādēties. Rīt no rīta būs svēršanās. Pēc sajūtām liekas, ka kilograms varētu būt nost. Rīt no rīta svari rādīs patieso seju.

Šodien paliek tieši divi mēneši līdz 16. decembrim, kad nāksies kāpt uz svariem un secināt, vai ir iespēts vajadzīgais, vai arī kāda astīte ir palikusi karājoties. Lai vai kā nebūtu, es sāku izbaudīt procesu, iepazīstu savu ķermeni, un uzzinu kas man tiešām ir vajadzīgs. Vēl joprojām eksperimentēju ar ēdieniem. Pievienoju šampinjonus, arī kvinoja atrada savu ceļu atpakaļ manā ēdienkartē. Pēdējā ēdienreize man ļoti patika, kad vakarā uztaisīju nelielu omleti ar šampinjoniem, pievienojot kvinoju, “korejas burkānus” (burkāni ar sinepju sēklām asumam), tofu, spinātus un “sweet chilli” mērci. Sieva kvinojas vietā lietoja turku zirņus, kas iepriekšējā reizē man ļoti dedzināja vēderu. Šoreiz atturējos. Un protams, visam pa virsu savu ābolu svaigi spiestā sula. Iet uz urrā, un dabisks vitamīnu un cukura avots. Bez piemaisījuma, bez nekā. No dārza āboliem!

Varbūt rakstīšana kļuvusi nedaudz pliekanāka un kāda diena tiek izlaista, kurā apvienoju divas dienas, tomēr emocionāli mēdzu būt iztukšots tā, ka nav spēka nekam. Ja vēl kaķis atrod ceļu uz manu klēpi, tad piecelties un darīt darīšanas pēc nesanāk. Rīt, visdrīzāk, būs 24h logs ar mazām atlaidēm. Par to sīkāk svētdienas ierakstā!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s